📢Loteria „Rozlicz PIT w Markach!” niebawem startuje❗️

☝Już od dzisiaj możemy składać deklaracje podatkowe PIT-36 i PIT-37 za rok 2023. To ważny moment nie tylko dla domowego budżetu, ale również dla budżetu naszego miasta. Wskazując Marki jako miejsce swojego zamieszkania, zasilamy budżet miasta częścią podatku dochodowego od osób fizycznych 💰

☝Do prawidłowego rozliczenia PIT należy wpisać w deklaracji podatkowej adres zamieszkania, pod jakim mieszkamy w dniu składania deklaracji. Oznacza to, że deklarację PIT składamy do Naczelnika Urzędu Skarbowego właściwego dla miejsca zamieszkania, w dniu w którym składane jest zeznanie podatkowe – w przypadku Marek jest to Naczelnik US w Wołominie. 📝

☝Błędem jest złożenie deklaracji do Urzędu Skarbowego właściwego dla miejsca zameldowania, tak wypełniona deklaracja jest błędna i niezgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

👍Jeśli mieszkasz w Markach, wskaż marecki adres w deklaracji podatkowej, dzięki czemu nasze miasto otrzyma część podatku od Twoich wynagrodzeń i będzie mogło dalej się rozwijać. Aby nam wszystkim żyło się tutaj lepiej, wygodniej, bezpieczniej 🙂

☝️A także da Ci to możliwość wzięcia udziału w loterii pod nazwą „Rozlicz PIT w Markach!”, w której do wygrania będzie:

🚗auto osobowe typu SUV
🛴4 hulajnogi elektryczne
⏱8 zegarków typu smartwatch (GARMIN Forerunner 45 mm)

📅Zapisy do loterii planowo ruszą w marcu i potrwają do drugiej połowy maja, losowanie nagród nastąpić ma pod koniec maja, a wręczenie nagród pod koniec czerwca 2024 roku❗️🙂