Bal Karnawałowy 2024 w SP1 podsumowanie i podziękowania

W piątek 9 lutego 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Markach gościliśmy postacie z bajek, filmów, ale również superbohaterów, księżniczki, upiory, sportowców, i wiele innych niejednokrotnie zamaskowanych postaci. Cała szkoła od rana do wieczora rozbrzmiewała muzyką, dymami i światłami dyskotekowymi. W konkursach prowadzonych przez dj-a i animatorki uczniowie wygrać mogli nagrody rzeczowe i słodycze, wybierani byli królowa i król tańca, przeprowadzany był konkurs na najciekawszy strój.

Bardzo dziękujemy rodzicom i uczniom, dzięki którym hala sportowa zamieniła się na jeden dzień w salę balową. Szczególne podziękowania ślę do p. Pauliny Lipieckiej i p. Moniki Ruta ze szkolnej świetlicy oraz p. Bożeny Suwały z uczniami za pomysł i wykonanie wspaniałych ozdób do wystroju sali balowej 🙂

Dziękujemy również rodzicom, którzy pomogli nam dopilnować porządku podczas trwania Balu, a następnie przy sprzątaniu sali balowej.

Poniżej przedstawiam listę osób, którym pragniemy gorąco podziękować za trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie Balu Karnawałowego (jeśli kogoś niechcący pominąłem, bardzo przepraszam!). Na Was zawsze można liczyć :): 

Lp.Rodzic
1.Monika Marzęda
2.Renata Rakowska
3.Marcin Choroś
4.Ada Świder
5.Olga Lubecka
6.Patryk Szymański
7.Michał Lubecki
8.Aleksandra Gaj
9.Jadwiga Goszczyńska
10.Marzena Kępińska
11.Paulina Bednarz
12.Łukasz Kalata
13.Aleksandra Bonarska-Dzięcioł
14.Paulina Lipiecka
15.Robert Wardak
16.Katarzyna Dziełak
17.Marta Sokół
18.Justyna Nowak
19.Piotr Wicher

Osobne podziękowania należą się Robertowi Wardakowi, dzięki któremu mamy pełną dokumentację fotograficzną tego niesamowitego dnia w naszej szkole. Linki do zdjęć z Balu wysłane zostaną do rodziców przez Librus.  

A już niebawem kolejne ważne wydarzenie w naszej szkole: Piknik Rodzinny w sobotę 25 maja 2024 roku, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami i rodzeństwem. Szczegóły wkrótce!

Do zobaczenia na Pikniku!