Wiosenny bal przebierańców – podziękowania

W piątek 22 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Markach gościliśmy superbohaterów księżniczki, upiory, sportowców, królowe i królów parkietu z lat minionych i wiele innych niejednokrotnie zamaskowanych postaci. Cała szkoła od rana do wieczora rozbrzmiewała muzyką, dymami i światłami dyskotekowymi. W konkursach prowadzonych przez dj-a i animatorki uczniowie wygrać mogli nagrody rzeczowe i słodycze, w każdej z trzech części balu wybierani byli królowa i król balu.

Ogromnie cieszę się, że po dwóch latach przerwy spowodowanych epidemią Covid-19 udało nam się zorganizować bal i zabawę dyskotekową dla uczniów naszej szkoły.

Bardzo dziękuję rodzicom, dzięki którym hala sportowa zamieniła się na jeden dzień w salę balową a tegoroczny wiosenny bal przebierańców mógł się odbyć. W szczególności dziękuję Aleksandrze Dzięcioł, Jadwidze Goszczyńskiej, Julii Shynkarenko, Paulinie Bednarz, Renacie Rakowskiej, Justynie Nowak, Piotrowi Wichrowi oraz Robertowi Wardakowi, dzięki któremu mamy pełną dokumentację fotograficzną tego niesamowitego wydarzenia. Zdjęcia z balu dostępne są do końca maja br. pod poniższymi linkami:

– Bal klas 1-3

https://drive.google.com/drive/folders/1ek541xHMfU7cU8KQPBBgeRP92ebSBcHX

– Bal klas 4-6

https://drive.google.com/drive/folders/1I3xE8rVZrHovwvP19FAjEuUmWKq0Yj3Y

– Bal klas 7-8

https://drive.google.com/drive/folders/1KaYyiOAU2bYoWzpE9FfKowrevLZRck2d

Powodzenia w poszukiwaniu swoich pociech J    

A już niebawem kolejne ważne wydarzenie w naszej szkole: Piknik rodzinny w dniu 28 maja 2022 roku, na który już serdecznie zapraszam wszystkich uczniów wraz z rodzicami i rodzeństwem. Szczegóły wkrótce!

Do zobaczenia na pikniku!

Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc

Przewodniczący Rady Rodziców