Nowe stacje w systemie mareckiego roweru miejskiego „KołoMarek”
Od czerwca bieżącego roku będziemy możemy ponownie korzystać z systemu roweru miejskiego pod nazwą „KołoMarek”. Na majowej sesji Radni zdecydowali o zwiększeniu środków na to zadanie do wysokości 488.307 zł, gdyż w ogłoszonym przez Urząd Miasta Marki przetargu kwota zaproponowana przez jedynego oferenta okazała się większa o 88.307…