Po zebraniu Rady Rodziców SP1 w Markach
Na zebraniu w dniu 8 listopada 2022 roku Rada Rodziców spotkała się z p. Agnieszką Gawkowską, Dyrektorem SP 1 w Markach, rozmawialiśmy m.in. o bieżących sprawach szkoły, o systemie e-Stołówka i funkcjonowaniu świetlicy szkolnej. Omówiliśmy szczegółowo program Mikołajek Rodzinnych, podsumowaliśmy działania związane z ubezpieczeniem NNW…